Ми дбаємо про Вашу безпеку

Ця Політика визначає порядок обробки та захисту інтернет-магазином кліматичної техніки Десла-Клімат  інформації про фізичних осіб (далі – Користувачі), яка може бути отримана, при оформленні заявки в інтернет-магазині desla-climate.com.ua при заповненні Користувачем реєстраційної форми.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Десла-Клімат», «Інтернет-Магазин» – уповноважені співробітники, що діють від імені “Десла-Клімат”, які організовують та здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії чи операції, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» – будь-яка інформація, що відноситься до прямо чи опосередковано визначеної, або визначається фізичній особі (суб’єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» – будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів із персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), вилучення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» – обов’язкова для дотримання Адміністратором або іншою особою, яка отримала доступ до персональних даних, вимога не допускати їх поширення без згоди суб’єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач має припинити використання інтернет-магазина desla-climate.com.ua

2.3. Ця Політика конфіденційності застосовується лише до інтернет-магазина desla-climate.com.ua. Ми не контролюємо та не несемо відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними в інтернет-магазині desla-climate.com.ua

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач.

3. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

3.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов’язання Десла-Клімат щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає при реєстрації в інтернет-магазині або при оформленні замовлення на придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми в розділі про реєстрацію та включають таку інформацію:

 • ПІБ Користувача;
 • Контактний телефон Користувача
 • Фізичну адресу Користувача;
 • e-mail Користувача.   

3.3. Сайт здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація використовується з метою виявлення та вирішення технічних проблем, для контролю законності фінансових платежів, що проводяться.

3.4. Сайт захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків та відвідування сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи (“піксель”):

 • IP-адреса;
 • інформація з cookies;
 • інформація про браузер (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);
 • час доступу.

3.4.1. Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин інтернет-магазина desla-climate.com.ua, що потребує авторизації.

4. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

4.1. Персональні дані Користувача можуть використовуватися з метою:

4.1.1. Ідентифікації Користувача.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів інтернет-магазина desla-climate.com.ua.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо взаємодії з сайтом, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.1.6. Повідомлення Користувача про стан Замовлення.

4.1.7. Оброблення та отримання платежів, підтвердження податку чи податкових пільг Користувачем.

4.1.8. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов’язаних із співпрацею з інтернет-магазином desla-climate.com.ua.

5. СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що “Десла-Клімат” має право передавати персональні дані третім особам, зокрема кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого в інтернет-магазині desla-climate.com.ua, включаючи доставку товару.

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України лише на підставах та в порядку, встановлених законодавством України.

5.4. У разі втрати або розголошення персональних даних “Десла-Клімат” інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.5. Інтернет-магазин вживає необхідних організаційних та технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

6. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач зобов’язаний: Надати інформацію про персональні дані, необхідну для інтернет-магазина. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни даної інформації.

6.2. Інтернет-магазин зобов’язаний:

 • Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування чи розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. та 5.3. цієї Політики Конфіденційності.
 • Вживати запобіжних заходів для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.
 • Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Інтернет-магазин, який не виконав своїх зобов’язань, несе відповідальність за збитки, понесені Користувачем у зв’язку з неправомірним використанням персональних даних відповідно до законодавства України, за винятком випадків, передбачених п.п. 5.2., 5.3. та 7.2. цієї Політики Конфіденційності.

7.2. У разі втрати або розголошення Конфіденційної інформації Десла-Клімат не несе відповідальності, якщо ця конфіденційна інформація:

 • Стала громадським надбанням до її втрати чи розголошення.
  Була отримана від третьої сторони до її отримання Сайтом.
 • Була розголошена за згодою Користувача.

8. ВИРІШЕННЯ СУПЕРЕЧОК

8.1. До судового звернення  із позовом щодо спорів, що виникають із відносин між Користувачем та інтернет-магазином, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмової пропозиції щодо добровільного врегулювання спору).

8.2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.

8.3. У разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем та Десла-Клімат застосовується чинне законодавство України.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Десла-Клімат має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності без згоди Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності набирає чинності з моменту її розміщення в інтернет-магазині, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Усі пропозиції чи питання щодо цієї Політики конфіденційності слід повідомляти в розділ КОНТАКТИ.

9.4. Чинна Політика конфіденційності розміщена на сторінці Політика конфіденційності за адресою desla-climate.com.ua/politika-konfidenczijnosti.