Теплові насоси

Джоулі з повітря

Застосування теплових насосів класу повітря-вода при оптимальних умовах експлуатації допомагає на 60-70% знизити споживання енергії на опалення, завдяки чому їх повсюдно задіють при будівництві сучасних будинків.

Усім цим критеріям відповідають теплові насоси високої ефективності Versati компанії GREE Electric Appliances – найбільшого світового виробника кліматичної техніки.

Висока якість продукції GREE Electric Appliances доведено багаторічною практикою експлуатації кліматичного обладнання, виробленого на потужностях концерну у всьому світі. В активі компанії більше 50-ти міжнародних і національних нагород, в тому числі унікальний сертифікат «Експорт без нагляду», а також «Всесвітній бренд» ( «World Brand»). А це говорить багато про що.

ПЕРЕВАГИ ОЧЕВИДНІ

Versati – це багатофункціональна система нового покоління класу повітря-вода. Вона вигідно відрізняється від кліматичної техніки, що використовує енергію землі або води для вироблення кілокалорій тепла для обігріву житла і гарячого водопостачання (ГВП).

Цих недоліків повністю позбавлені повітряні теплові насоси Versati.

В умовах стрімкого зростання цін на енергоносії і зниження їх споживчих характеристик власники приватних будинків все частіше шукають заміну традиційним джерелам тепла. Тому все більшої популярності набувають повітряні теплові насоси. Вони складають розумну альтернативу традиційним котлав, що працюють на природному газі, твердому паливі, мазуті та електриці.

Вам не доведеться рити траншеї або бурити глибокі свердловини для монтажу теплового контуру. Це значно здешевлює вартість і монтаж кліматичної системи, дозволяє економити час на установку устаткування і його введення в експлуатацію.

Зовнішній блок системи Versati нічим не відрізняється від зовнішнього блоку традиційної спліт-системи. Навіть при великих запитах з теплопостачання (використання систем Versati в комерційних цілях) зовнішній блок не займе багато місця. Вам знадобиться всього два-три квадратних метри. Крім цього, установка теплових насосів класу повітря-вода не вимагає спеціальних дозволів, що економить час і кошти.

Ще одна перевага систем Versati полягає в тому, що вони здатні працювати як на опалення, так і на охолодження, круглий рік підтримуючи оптимальний мікроклімат в приміщенні.

VERSATI – ALL IN ONE

Теплові насоси серії Versati складаються із зовнішнього блоку та гидромодуля з пультом управління, – гідромодуль встановлюється всередині приміщення.

Зовнішній блок оснащений високоефективним DC-інверторним компресором, який дозволяє плавно регулювати продуктивність кліматичної системи, підтримуючи температуру на заданому рівні. В якості холодоагенту використовується озонобезопасний фреон R410А. Гідравлічний модуль обладнаний проточним нагрівачем з запобіжним клапаном і клапаном скидання повітря, циркуляційним насосом, розширювальним баком об’ємом 10 л, пластинчастим теплообмінником, датчиками температур, датчиком протоку, блоком автоматики і пультом управління. Зовнішнього блоку і гидромодуля цілком достатньо для обігріву житла за допомогою систем теплої підлоги, радіаторів опалення або фанкойлів (вентиляторних конвекторів).

Програмований пульт управління має широкі функціональні можливості. Наприклад, він дозволяє коригувати роботу системи в залежності від часу доби, дня тижня і календарних дат. Можна задати такі параметри, щоб температура в приміщенні підвищувалася до моменту вашого повернення додому і знижувалася під час вашої відсутності. Це сприяє ще більшої економії енергоресурсів.

Якщо ви плануєте боротися зі спекою за допомогою повітряного теплового насоса, вам знадобляться фанкойли або системи типу «холодний стеля». Для забезпечення гарячого водопостачання дополніельную необхідно використовувати накопичувальну ємність. GREE виробляє для систем Versati накопичувальні баки з нержавіючої сталі об’ємом 200/300 л.

Теплові насоси повітря-вода Versati працюють на опалення / охолодження приміщення і підготовку гарячої води в системі ГВП.

В алгоритмі роботи системи передбачений режим знезараження, який підтримує температуру води в баку на рівні 70 ° С. Бажають в повній мірі використовувати безкоштовну енергію природних ресурсів можуть підключити до бака ГВП сонячний колектор.

Модельний ряд теплових насосів Versati представлений дев’ятьма позиціями в діапазоні потужностей на обігрів від 6,1 до 16 кВт. Це дозволяє підібрати обладнання необхідної продуктивності відповідно до розмірів житла, потребою в опаленні і середньодобовим витратою гарячої води – будь то невеликий будиночок або величезний особняк. При необхідності кілька насосів можна об’єднувати, тим самим збільшуючи загальну продуктивність системи.

Теплові насоси Versati можна інтегрувати в існуючу систему обігріву. Для інтегрування в високотемпературну систему опалення використовують спеціальну буферну ємність. Це пов’язано з різними робочими температурами і витратою теплоносія для традиційних систем опаллення і теплових насосів повітря-вода. Монтаж теплових насосів повітря-вода Versati нічим не відрізняється від монтажу звичайного кондіціонера.

ЩО ГОВОРЯТЬ ЦИФРИ?

Теплові насоси Versati оптимально підходять для експлуатації в нашій кліматичній зоні. Вони гарантовано забезпечать вас гарячою водою для системи ГВП, і якщо стовпчик термометра опуститься до -20 ° С, і в літню спеку при температурі до 45 ° С. При цьому температура підготовленої води в системі ГВП варіюється від 40 ° до 80 ° С.

1. Тепловий насос Versati класу повітря-вода. 2. Електричний котел.
3. Газовий котел. 4. Буферна ємність. 5. Споживачі

В  режимі опалення насоси Versati ефективно функціонують при зовнішній температурі від -20 ° до 35 ° С, забезпечуючи нагрів води до 55 ° С (фанкойли, радіатори) або 45 ° С (тепла підлога) .Режим охолодження доступний користувачам при температурі за вікном 10 ° … 48 ° С, при цьому температура теплоносія в контурі буде на рівні 7 ° … 25 ° С (фанкойл) і 18 ° … 25 ° С ( «холодна стеля»). Повітряні теплові насоси Versati виробництва GREE Electric Appliances – це розумна інвестиція сьогодні і низькі витрати на експлуатаційні витрати в майбутньому.

Залишити відповідь